- ELECTRICAL
- Υλικά Σύνδεσης - Στήριξης
- Υλικά Μόνωσης - Συγκόλλησης
- TAINIA ΑΥΤΟΒΟΥΛΚΑΝΙΖΟΜΕΝΗ 19mmX9m ΜΑΥΡΗ

3-10 Days
TAINIA ΑΥΤΟΒΟΥΛΚΑΝΙΖΟΜΕΝΗ 19mmX9m ΜΑΥΡΗ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-34020
3,56€
Ex Tax: 3,56€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
TAINIA ΑΥΤΟΒΟΥΛΚΑΝΙΖΟΜΕΝΗ 19mmX9m ΜΑΥΡΗ
| Χαρακτηριστικά | |
| Γενικές Πληροφορίες | Συνολικό Πάχος: 0,90mm/ Total Thickness: 0,90mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | 0°C - +80°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\48 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,197kg |
| Μήκος | 9m |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 19mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag |
| Υλικό Προϊόντος | PVC |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο/ Black |
